UGER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Угер. Свят,в който може да изживеете невероятни приключения
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дъждовни дни

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 29, 2008 5:44 pm

Ръмженето на черния вълк привлече вниманието на присъстващите. Съществото обиколи около белокосият си господар и застана до него, леко снижено и продължавайки да ръмжи:
- Емб Санаг.- промълви елфът и прибра зеления меч в ножницата си. Вълкът млъкна веднага след обръщението му и се изправи спокойно, като приведе смирено глава. Белокосият се огледа наоколо, не беше срещал такива противници от доста време, вече си мислеше че е загубил форма, но не беше така. Погали вълка по главата и се усмихна доволно.
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Admin
Admin
DARTHVERENI


Брой мнения : 172
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината
Registration date : 17.09.2008

Character sheet
Име: Сорой ( сега Лост)
Раса: Човек
Възраст: 30г.

Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 30, 2008 10:19 am

Лост насочи вниманието си към белокосия. Всички в Угер знаеха, че елфите са зли. Поне повечето. Този не изглеждаше враждебно настроен, може би беше от добрите. При всички случаи обаче в него имаше нещо странно, както и във вълчицата. Дори Лост, който беше сигурен, че не знае магии можеше да усети вълшебството в тях.
Сега обаче не му беше до това. Просто защото изведнъж в главата му нахлу нов спомен

Този път беше на около 16г. Седеше, а на масата пред него имаше някаква игра. Дъска на черни и бели квадратчета и фигури в същите цветове. Юношата премести една бяла фигура приличаща на кон. Другият играч, в който разпозна елфа от пътя се загледа в дъската за малко и после се предаде.

Грънчарят се върна в настоящето а там...
Върнете се в началото Go down
http://adventurworld.niceboard.net
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 30, 2008 6:09 pm

Рамада се опитваше да се справи с коня си, който изведнъж беше тотално полудял. Без никаква причина животното подскачаше насам-натам и цвилеше уплашено. Причините можеха да са много - да идваха още орки, да се страхуваше от вълка, но това беше боен кон и беше обучен отлично. Само че нещо очевидно притесняваше животното.
- Спокойно. - Рамада му приказваше, за да се успокои.
Жребецът изцвили още по-ужасено и препусна към гората. Без дори да помисли за последствията, принцесата го последва като стрела. Не искаше да губи коня си - иначе трябваше да върви пеша, или по-лошо да се качи с Лост на неговия кон.

"Само това ми трябва сега!"
Знаеше, че могат да си купят кон от близкото селище, но животното нямаше да е нещо особено и по време на битка щеше да избяга и да изложи ездача си на риск, тъй като не е обучено. Затова без да се бави тя го следваше. Животното лъкатушеше между дърветата. Рамада не се обръщаше да види дали някой не я е последвал, а тичаше като вятъра след коня. Подмина мястото, където беше трупа на троло-гиганта и стигна до една поляна, където застина на мястото си. Чак сега осъзна, че конят й също е спрял до нея и стои като препариран. В това време ...


Последната промяна е направена от ShaDow_MiSt на Вто Сеп 30, 2008 6:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 30, 2008 6:30 pm

В това време Джесика се приближи към новодошлите.
- Благодаря за помощта. - каза тя. - Не знам дали щях да се справя ако не се бяхте появили.
Лост се обърна към нея.
- Аз се казвам Джесика. - представи се жената.
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Admin
Admin
DARTHVERENI


Брой мнения : 172
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината
Registration date : 17.09.2008

Character sheet
Име: Сорой ( сега Лост)
Раса: Човек
Възраст: 30г.

Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 30, 2008 6:50 pm

- Аз пък съм Лост - Джесика и грънчаря си стиснаха ръцете.
- Нава - представи се и елфа.
- А сега ме извинете за малко. - Лост се затича между дърветата. Настигна Рамада и коня й.
- Искаш ли нещо? - попита тя.
- Може да съм чаровник, но в този случай просто реших да потичам ухили се той.
Принцесата се накани да отвърне нещо, но силен рев разтресе гората...
Върнете се в началото Go down
http://adventurworld.niceboard.net
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 30, 2008 11:07 pm

Нава присви очи и се огледа:
- Браво.- промълви някак отегчено и раздразнено и погледна към Джесика:- Можеш ли да стреляш с лък?- с този въпрос може би издаде тази своя неспособност, но той наистина не можеше, а и никога не беше опитвал. Беше магьосник и едва ли нещо можеше да му се опре в този случай, боравеше си с меч също добре, но никога не и с лък или по- малки хладни оръжия. Камите и ножовете също бяха в групата на неуправляемите от него.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 01, 2008 1:41 pm

- Да мога. - отвърна Джесика и извади лъка си.
"Къде си?" - попита отново наум тя. Вече трети ден от вълка и нямаше и следа. "Къде си имам нужда от теб"
"След по малко от минута пристигам." - гласът изпълни съзнанието и.
Още докато тя въздишаше, че го е чула зад нея се чуха стъпки. Тя се обърна и там сотеше вълка.
- Да вървим да им помогнем. - каза Нава
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Admin
Admin
DARTHVERENI


Брой мнения : 172
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината
Registration date : 17.09.2008

Character sheet
Име: Сорой ( сега Лост)
Раса: Човек
Възраст: 30г.

Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 01, 2008 4:21 pm

Ревът още не беше заглъхнал, а Лост и Рамада вече бяха изадили оръжията си. Грънчарят се озърна и забеляза наближаващите между дърветата белокос елф и Джесика следвани от 2 вълка. Ревът се повтори...
Върнете се в началото Go down
http://adventurworld.niceboard.net
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 01, 2008 6:33 pm

Рамада и конят стояха мирно. До тях Лост също беше нащрек. Ревът се повтори още по-силно. Нещо наближаваше изключително бързо. В тази дива част на кралството можеше да се очаква всичко. Принцесата чу някакви стъпки зад себе си и се обърна. Белокосият елф и жената наближаваха, за да им помогнат. Зад близките дървета се показа някаква глава, чиито очертания бяха неясни. Рамада присви очи и за малко не извика от изумление. ПРед тях се изправи огнен лъв - драконоподобно същество, което беше доста по-малко от родствениците си, но пък бълваше огън. Телосложението му беше като на лъв, но имаше люспи вместо козина. Крилата му бяха ципести като на прилеп и бълваше огън. Всички стояха като втрещени. В този момент най-разумното нещо беше да бягат, защото иначе огненият лъв щеше да ги победи - дори и шестимата. Съществото се срещаше много рядко, но беше извънредно опасно - беше избило цяло село наблизо без да получи драскотина. Говореше се, че притежава магични дарби, макар и оскъдни. Без да си губи времето, Рамада прибра оръжието си и каза тихо на Лост и останалите :
- Ако ви е мил живота бягайте, колкото може по-бързо.
Без да дочака отговор тя заряза коня си и хукна да бяга към пътя. Беше известно, че огненият лъв мрази откритите пространства и силното слънце. Макар, че днес беше леко сумрачно, слънцето грееше много приятно. Само че в гората това не можеше да се забележи заради короните на дърветата. Ако бяха късметлии, щяха да се измъкнат и животното да ги остави до пътя задоволявайки се само с коня на Рамада. Ако облаците, които в момента закриваха слънцето не се махнеха, можеше да се наложи да съкратят животите си прекалено бързо ...
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Admin
Admin
DARTHVERENI


Брой мнения : 172
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината
Registration date : 17.09.2008

Character sheet
Име: Сорой ( сега Лост)
Раса: Човек
Възраст: 30г.

Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 01, 2008 7:53 pm

Лост, като останалите гледаше занемял огнения лъв. После принцесата прибра оръжието си и прошепна на другите да бягат към пътя. Грънчарят последва примера й. Останалите също не си губеха мремето.
Някаде зад тях конят на Рамада изцвили отчаяно...
Върнете се в началото Go down
http://adventurworld.niceboard.net
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 01, 2008 10:38 pm

- Дано има и добри страни.- промълви Нава и леко се усмихна, като погледна през рамо назад към съществото:- Но ако реши да се откаже от коня, тогава ще се наложи да се крием, не само да бягаме...- виждаше такова същество за втори път, от както всъщност можеше да се каже, че се помни, но никога не го беше виждал толкова от близо.
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Admin
Admin
DARTHVERENI


Брой мнения : 172
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината
Registration date : 17.09.2008

Character sheet
Име: Сорой ( сега Лост)
Раса: Човек
Възраст: 30г.

Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 02, 2008 7:03 pm

Шестимата достигнаха до пътя и сряха запъхтени. Закриващите слънцето облаци още не се бяха махнали, но беше въпрос на време и това да стане. Проблемът беше, че огненият лъв явно не се беше заситил само с коня на принцесата и сега наближаваше...
Върнете се в началото Go down
http://adventurworld.niceboard.net
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 03, 2008 12:24 pm

"О, не, това беше!"
Рамада тичаше колкото се може по-бързо. Огненият лъв беше рядко срещано същество, но неописуемо силно и могъщо. Тя съвсем не го подценяваше и затова искаше да избяга, колкото се може по-надалеч. Стигнаха до пътя, но глупавите облаци, не се махаха и все още дакриваха слънцето. Изведнъж се чу страшния рев на животното. То излетя като хала от гората и се насочи към четиримата. Лост и белокосият елф вдигнаха оръжия, за да парират атаката му, но то беше прекалено силно и ги изпрати няколко метра назад. Джесика изпрати по него няколко стрели, които почти веднага отскочиха от твърдите му люспи. Принцесата отида да помогне на Лост и елфът да се изправят, но съществото се нахвърли с рев върху другата жена. Вълкът й, естествено й се притече на помощ, но само с един удар беше запратен в близките храсти. Рамада се ужаси при мисълта, че това същество може да ги изяде. А облаците си стояха там. Изведнъж тя се сепна и вдигна припряно ръка нагоре. Елфът и Лост отидоха да помогнат на Джесика, но срещу тях изригна огнената струя на лъва.
- Призовавам вятър.
Рамада насочи ръката си и погледа към облаците, които закриваха слънцето. След няколко секунди те започнаха да се изместват бавно, но сигурно. Лъвът продължаваше битката като беше взел надмощие над тримата си противници. Принцесата беше концентрирана до предела на възможностите си, за да е по-силна въздушната струя. След около минута първите силни слънчеви лъчи докоснаха люспите на звяра. Той изрева мощно и остави всичко затичвайки се към прикритието на гората.
- Побързайте! - извика Рамада на останалите.
Ефектът от вятъра нямаше да е много дълготраен и ако облаците пак закриеха слънцето щяха да си имат доста проблеми. Принцесата се яхна на един кон на отряда орки, които бяха избити. Бяха останили още животни, които от страх и вцепенение от огнения лъв бяха останали като приковани за местата си.
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Admin
Admin
DARTHVERENI


Брой мнения : 172
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината
Registration date : 17.09.2008

Character sheet
Име: Сорой ( сега Лост)
Раса: Човек
Възраст: 30г.

Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 03, 2008 1:09 pm

Лост също се метна на коня си. Нава и Джесика последваха примера и четиримата препуснаха с възможно най-голямата бързина , следвани от вълците, които също даваха всичко от себе си....
Върнете се в началото Go down
http://adventurworld.niceboard.net
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 04, 2008 8:55 pm

Знаеше го. Знаеше,че гъстите облаци ще привлекат не само нея извън сенките на вечната нощ. Огнен Лъв. Виждаше такъв за втори път ... май даже беше същия. Нито млад,нито стар – в разцвета на силите си. ‘Както винаги,късметът ми работи безотказно’ – Си помисли с ирония преди да направи още една несигурна крачка напред. Чудовището гонеше група конници ... четирима,както и вълци. Нетипично. Какво щеше да направи сега тя ? Както винаги ли,когато забележеше някаква чужда сцена – да отмине,сякаш нищо не се е случило,същото същество,което се отнасяше с всичко с безразличие ? Преди не беше такава. Обичаше да научава ново,да слуша истории,да се включва в битки ... сякаш бе преди векове. Но от онзи ден всичко се промени и Мерсилис ден Адел не можеше да направи нищо,за да върне времето назад. Погледна лъва.
- И ти се боиш от слънцето като мен ... Другите се боят от теб,също като мен ... Но едва ли би осъзнал като мен колко сме различни ние двамата.
Гласът й прозвуча странно – мистериозно,мистично,тайнствено,сякаш не бе нейн. Нищо чудно,не бе проронвала и дума от толкова време. Чак си мислеше,че вече е забравила как се прави. Време беше за промяна и връщане в реалността. Чувстваше се сама,но не бе единствена на този проклет свят. Знаеше го отлично,но не искаше да го приеме. Жестоката истина. И тръгна. Сякаш се появяваше и изчезваше. Но просто вървеше,твърде бързо за човешко око,но на всяка пета крачка забавяше ход и се появяваше за миг. Сигурно елфите я виждаха през цялото време. Такива бяха те – странни. ‘И аз като тях странна. Колко забавно ‘ Огненият лъв не й обръщаше внимание – бе приковал погледа си върху плячката,докато бягаше. И тогава Мерсилис видя,че познава единия конник. ‘Съвпадение ?’ Ускори крачка и скоро бе острани на пътя – точно до нетипичната образувала се групичка,която бягаше за живота си. А Ден Адел изглеждаше толкова спокойна. Сякаш нарочно го правеше,за да развали атмосферата.
- Здравей,Рамада – Вече си бе нейния глас – ясен и уверен – Отново ли избрах лош момент ? И аз не съм в добри отношения с тези лъвове.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 04, 2008 9:33 pm

Рамада пришпорваше конят си и изтискавше силите му до краен предел. Животното беше принадлежало на орки - което значеше, че не е много охранено, а за обучено да не говорим.
"Просто идеално!"
Конете щяха да се изморят бързо, защото орките ги бяха пришпорвали. Ефектът от заклинанието за вятър беше отминало, а облаците отново бяха закрили слънцето. Сигурно беше въпрос на време да се махнат, но тези минути можеха да се окажат фатални за бегълците.
Изведнъж Рамада чу някой да подвиква :
- Здравей,Рамада! Отново ли избрах лош момент ? И аз не съм в добри отношения с тези лъвове.
Принцесата разпознаваше този глас. Принадлежеше на нейна стара позната, която си мислеше, че няма да срещне скоро.
- Твоето просто е дабра да идваш в такива моменти! - извика Рамада.
Огненият лъв отзад приближаваше заплашително. Този път щеше да последва битка. Нямаха шанс и единствената им надежда бе слънцето да изгрее. Пък и чудовището беше защитено със закон и ако го убиеха щяха да намалят значително малката му популация ...


(Предлагам Огнения лъв да не умира ... жал ми е за животното ... )
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Admin
Admin
DARTHVERENI


Брой мнения : 172
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината
Registration date : 17.09.2008

Character sheet
Име: Сорой ( сега Лост)
Раса: Човек
Възраст: 30г.

Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 04, 2008 11:57 pm

( Съгласен. И мен ми е симпатичен)

Огнения лъв издиша пламък към групата, но не улучи никого. Лост го атакува с меча, обаче чудовището го перна с лапа и го отхвърли няколко метра назад. При удара разкъса и ризницата му. Грънчарят се изправи и отново се включи в битката. Към тях се присъедини и познатата на Рамада, но дори и тогава звярът имаше превес. Съвсем неочаквано облаците се разпръснаха и слънцето блесна прово в лъва. Той изрева и изоставайки битката се втурна към гората....
Върнете се в началото Go down
http://adventurworld.niceboard.net
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 12:12 am

- Слънце - Прошепна Мерсилис и отстъпи назад,прикривайки се в една от сенките на дърветата. Знаеше,че така разкриваше мигновено расата си,въпреки нищо издаващия й външен вид. За щастие явно огненият лъв нямаше намерение да се върне в скоро време,въпреки,че имаше и по-гадни твари от него. Постара се да си върне престорената усмивка и се обърна към другите :
- Е,явно един проблем е решен,стига да не реши да се върне за десерт,разбира се. И така,Рамада,дори и аз смея да твърдя,че не сме се виждали отдавна. Доста си се променила ... за разлика от мен,все още съм си съвсем същата,поне отвън. - Усмивката й помръкна. - И пак забравих да се представя ... времето е изтрило добрите ми обноски. Мерсилис ден Адел на вашите услуги,малко трудно ще го запомните,затова едно Мер е доста по-лесно обръщение,предпочитам го пред 'ей ти' или нещо от този сорт. - Стори й се,че употребява твърде много думи. В ръката й проблесна нещо синьо. - На ваше място бих напускала вече това място,не че няма да го направя,но нямам такива екстри като кон.
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Admin
Admin
DARTHVERENI


Брой мнения : 172
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината
Registration date : 17.09.2008

Character sheet
Име: Сорой ( сега Лост)
Раса: Човек
Възраст: 30г.

Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 5:52 pm

Лост огледа меча си. Беше нащърбен от люспите на огнения лъв. Ризницата му пък направо беше направена на парцал. Трябваше да смени и двете при първа възможност. Грънчарят прибра меча и се обърна към другите:
- Тя е права. По добре да се махнем от тук. Между другото като започнахме със запознанствата това са Джесика и Нава. Аз пък съм Лост.
Върнете се в началото Go down
http://adventurworld.niceboard.net
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 8:01 pm

И чак сега Мерсилис погледна останалите от групата,които не познаваше,тримата,които бяха с Рамада. Очите й пробляснаха,но нищо друго не издаде и най-малката форма на емоция.
- Лост ... изгубен. Едва ли ще есе учудиш да разбереш,че не си единствения изгубен. - Прекара замислено ръка през косата си. Сините й очи се спряха върху елфа. 'Нава,ако съм запомнила добре' Във всички елфи имаше нещо странно и впечатляващо и малкото,с които Лилит бе общувала,винаги я оставяха с десетки въпроси,чиито отговор намираше на всяка цена. И последната ... 'Джесика' Това име беше запомнила лесно,защото й беше страшно познато ... но щеше да си спомни,ако познаваше някого с такова име. 'Освен ако е било преди. Да,сигурно е така.' Облаците отново се сгъстиха и Мер можеше да излезе от сянката на дървото,но това значеше и друго.
- Явно слънцето няма да се покаже ... но затова пък Огненият лъв може - Иронично подхвърли Ден Адел и посочи с поглед потъмнялото небе. - Бих казала,че мястото ми е познато и след известно време езда се стига до място,което лъвът не харесва особено много.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 9:36 pm

" Още една белокоса?"- запита мислено елфът, но тръсна глава, игнорирайки няксои въпроси и се усмихна. Зеленият меч в ръцете му просветна няколко пъти, сякаш му говореше нещо, но той така ине то гогледна, а вдигна глава към небето:
- Може ли да опитам... нещо?- изрече тихо и някак отнесено:- Да призова Слънцето?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 9:45 pm

Катри,къде са му на Нава стреличките ? Laughing

- Всеки нормален човек би се съгласил,но лично аз не се считам за нормална. Малко ще пепелясам,но го призови,щом искаш. Все още има сенки наоколо,които да ми помогнат. В ръжете й се появи малка ледена висулка,с която започна да си играе,докато гледаше Нава изпитателно. Не знаеше защо,но не се страхуваше от слънцето,макар и да знаеше,че би трябвало,щом е вампир. Вече не знаеше какво е в действителност. 'Нищо може би. Нирвана. ' Отметна бялата си коса назад и погледна земята със сините си очи,които бяха добили по-тъмен отенък.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 9:58 pm

В косата са му все още. Laughing


- Мога да...- усъмни се малко в себе си, но пое дъх:- Мога да изградя защита около теб и други, които не обичат слънчевата светлина?- хръвли поглед към черната вълчица, която го наблюдаваше от разстояние, вървеше с него от години, но все още не беше свикнала на светлите му магии.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 10:03 pm

Да не ги вади,че и тази си обича косата Laughing

Мерсилис едва забележимо се усмихна.
- Щом е така,давай - Стисна ледена висулка и разтопената вода се разписна по светлата й длан. - Би било доста вълнуващо една стена да те държи на сантиметри далеч от смъртта. Би било,о,да.
' Каквото и да става,поне не мога да кажа,че си прекарвам живота като зряла скучно'
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Admin
Admin
DARTHVERENI


Брой мнения : 172
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината
Registration date : 17.09.2008

Character sheet
Име: Сорой ( сега Лост)
Раса: Човек
Възраст: 30г.

Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 05, 2008 11:20 pm

Лост се включи в разговора:
- Добре де, даже и да направиш тази стена пак не ми е ясно, как ще се придвижи без кон? Освен ако ти - погледна Рамада не й отстъпиш твоя и не се прехвърлиш тук - потупа задницата на неговия.

П.П. Слънцето в Угер не убива вампирите. Само ги заслепява и им причинява силна болка.
Върнете се в началото Go down
http://adventurworld.niceboard.net
Sponsored content





Дъждовни дни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъждовни дни   Дъждовни дни - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дъждовни дни
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
UGER :: Земите на Угер :: Хора, феи, вампири :: Кралството на хората-
Идете на: